Neplaťte za osobný účet!

Málokto chce v dnešnej dobe platiť za bankové služby. Navyše, ak je trh s bankovými inštitúciami natoľko pestrý, že si vyberie naozaj každý. Ak sa tiež radíte k tým, ktorí od svojej banky vyžadujú profesionálny prístup, nadštandardné zázemie a bezplatnosť jednotlivých úkonov, bude vašou voľbou mKonto.

Osobný účet od mBank si zakladá na jednej zásadnej veci. Tento bankový produkt je poskytovaný úplne zadarmo. Áno, na rozdiel od iných bánk, neplatíte radu poplatkov, ktoré sa môžu ročne vyšplhať do astronomických súm v horizonte niekoľko desiatok eur.

Bankový účet je určený pre:

  • Bežný účet pre klientov nad 18 rokov.
  • Bežný účet mKonto pre deti

Osobný účetu mKonto je zadarmo

Ak by sme mali vykonať komplexnú charakteristiku, je nutné poznamenať, že mKonto je primárne určené pre fyzické osoby, teda bežných ľudí. Tí potrebujú platiť veľa vecí bezhotovostne, radi by si uložili svoje peniaze do banky a nemajú potrebu nosiť na nákupy veľkú hotovosť, ale dávajú zelenú platobnej karte.

Založiť bezplatný bankový účet

Osobný účet tohto typu vás presvedčí v podstate okamžite potom, ako vám bude zdelené nasledujúce.

  • Neplatíte za vedenie účtu
  • Neplatíte za prichádzajúce a odchádzajúce platby
  • 1 výber mesačne z ľubovoľného bankomatu v SR alebo v zahraničí zadarmo a bez podmienok. Pri aktívnom používaní karty môžete získať až 4 výbery úplne zadarmo

Správa financií prostredníctvom internetu

Ak si založíte mKonto, verte, že k peniazom budete bližšie ako si vôbec myslíte. Spoločnosť mBank ponúka svojim klientom prehľadné internetové bankovníctvo, v ktorom si nastavíte trvalé príkazy, inkasá a ostatné služby ako inak, zadarmo.

Ku kompletnému spravovaniu financií prispieva tiež mobilné bankovníctvo pre smartfóny (inteligentné telefóny). O akýchkoľvek pohyboch môžete byť informovaní e-mailom alebo bežnou SMS správou. Skrátka nepretržitý dohľad nad financiami 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Výhodu bezplatného účtu mKonto ?

V jednoduchosti, dostupnosti a v maximálnom pohodlí. Tešiť sa môžete na veľa príjemných vecí, medzi ktoré patrí napríklad výber platobných kariet – mKarta, Zlatá mKarta a mNálepka. Aj už spomínané výbery z bankomatov prinášajú ďaleko viac možností ako sa na prvý pohľad zdá.  Od septembra 2016 totiž prichádzajú zásadné novinky.

  • Pri aktívnom využívaní karty  sú všetky výbery z ľubovoľného bankomatu v SR i v zahraničí zadarmo, stačí si vybrať vždy aspoň 70 EUR

Podstatné je tiež zmieniť, že jedna osoba môže na svoje rodné číslo vlastniť len jediné mKonto. K nemu si však založíte až štyri pridružené kontá eMax a eMax Plus. Poprípade dáte prednosť spolumajiteľovi alebo si určíte disponenta.

Jednoduchá cesta k mKontu…

Ak tužíte vlastniť bezplatný osobný účet, ktorý možno rozšíriť o mnoho ďalších služieb, potom voľte mKonto. To môžete získať z pohodlia vlastného domova bez nutnosti navštevovať vzdialené pobočky či mKiosky. Navyše sú k dispozícii profesionálni operátori, ktorí vám vyhovejú v mnohých oblastiach a poradia s danými problémami.

Leave a reply