Profi Pôžička

Profi úver je určený živnostníkom a podnikateľským subjektom, ktoré podávajú daňové priznanie v Slovenskej republike. Profi úver je vhodný aj pre začínajúcich podnikateľov. O úver pre podnikateľov môžete požiadať aj ak podnikáte menej ako 12 mesiacov. Výšla úveru je od 1000 až do 33000€.

Výhody Profi úveru

  • posúdenie úveru na základe hrubých ročných príjmov (úver môžete získať aj keď momentálne nevykazujete zisk)
  • možnosť bezplatného odkladu dvoch splátok
  • bez poplatku za poskytnutie úveru

Vyplnením online formulára získate nezáväznú ponuku na podnikateľskú pôžičku, ktorú môžete akceptovať alebo zamietnuť- bude Vás kontaktovať núverový poradca, ktorý Vám odpovie na Vaše otázky a poskytne potrebné informácie.

Vyplňte tento formulár žiadosti o pôžičku

1.VYPLNENIE FORMULÁRU 2.POSÚDENIE ŽIADOSTI 3.VYPLATENIE HOTOVOSTI
Profi výhodnú pôžičku vybavíte cez online formulár. Získate tak nezáväznú ponuku na pôžičku od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia. Úver vybavíte z pohodlia Vášho domova a bez nutnosti osobnej schôdzky! Profi pôžičku poskytuje Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá poskytuje online pôžičky, pôžičky pre podnikateľov a živnostníkov, zamestnanecké pôžičky, preklenovacie pôžičky a úvery zo zábezpekou.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí v piatich krajinách strednej a východnej Európy – Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku, Bulharsku a Rumunsku.Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 za účelom obchodovania v oblasti poskytovania finančných pôžičiek klientom, pričom prevzala poznatky a know-how od materskej spoločnosti PROFI CREDIT Czech, a.s.